Toon EvenementenAfdrukken

Agenda - Archief

   
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
13-09-2014
18:00 uur
Zoetersbout (26) Anna Walkate Categorie 2
10-09-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
07-09-2014
09:30 uur
't Koepeltje (17) Richard Reijnierse Categorie 1
03-09-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
30-08-2014
18:39 uur
Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
27-08-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
24-08-2014
09:10 uur
Sint Annaland (73) Patrick van den Berg Categorie 2
20-08-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
17-08-2014
09:30 uur
Veerse Meer - Geersdijk Richard Reijnierse Categorie 1
13-08-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
09-08-2014
20:20 uur
Zeelandbrug (32) Michel Werkhoven Categorie 3
06-08-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
03-08-2014
08:30 uur
Den Osse Haven (13) Piet Vierhout Categorie 1
30-07-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
27-07-2014
09:55 uur
Anna Jacoba Polder (72) Anna Walkate Categorie 3
23-07-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
20-07-2014
09:15 uur
Levensstrijd (34) Eric de Bloeme Categorie 2
16-07-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
12-07-2014
19:30 uur
Scharendijke (16) Piet Vierhout Categorie 2
09-07-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
06-07-2014
09:15 uur
Zoetersbout (26) Laurens da Costa Categorie 2
02-07-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
29-06-2014
11:15 uur
Goese Sas (63) Eric de Bloeme Categorie 4
25-06-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
22-06-2014
11:45 uur
Stavenisse (77) Richard Reijnierse Categorie 3
18-06-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
15-06-2014
12:00 uur
Zoetersbout (26) Laurens da Costa Categorie 2
14-06-2014
15:00 uur
Dreischor Frans Kokrif (5) Piet Vierhout Categorie 1
14-06-2014
10:35 uur
Putti's Place (62) Cor Gunther Categorie 4
13-06-2014
22:00 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Eric de Bloeme Categorie 2
13-06-2014
19:00 uur
Den Osse Haven (13) Laurens da Costa Categorie 1
13-06-2014 - 15-06-2014 Camping Den Osse - Evenement
11-06-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
08-06-2014
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Patrick van den Berg Categorie 1
04-06-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
31-05-2014
17:15 uur
Zeelandbrug (32) Patrick vd Berg Categorie 3
28-05-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
24-05-2014
17:30 uur
M/S Theo Bruinisse haven EC Evenement
23-05-2014
20:30 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
21-05-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
18-05-2014
12:20 uur
De Hoek (68a) Anna Walkate Categorie 3
14-05-2014
20:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
11-05-2014
13:45 uur
Strijenham (79) Joke den Ouden Categorie 2
07-05-2014
20:00 uur
- Laurens da Costa Categorie 1
04-05-2014
13:00 uur
Vuilnisbelt (80) Eric de Bloeme Categorie 3
30-04-2014
20:00 uur
Den Osse Haven (13) Laurens da Costa Categorie 1
26-04-2014
19:30 uur
Zoetersbout (26) Michel Werkhoven Categorie 2
21-04-2014
11:00 uur - 14:00 uur
Den Osse Haven (13) dick / tita Evenement
13-04-2014
14:50 uur
Levensstrijd (34) Eric de Bloeme Categorie 3
06-04-2014
14:00 uur
Putti's Place (62) Laurens da Costa Categorie 4
Elke introducee die meegaat met een clubduik dient zijn brevet en medische verklaring te overleggen aan de duikleider.
Export ICS