Toon EvenementenAfdrukken

Agenda - Archief

   
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
03-07-2016
08:45 uur
Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
26-06-2016
09:15 uur
Reeuwijkse Hout Tita van der Kraan Categorie 1
17-06-2016 - 19-06-2016
15:00 uur
Camping Den Osse EC Evenement
12-06-2016
09:15 uur
Veerse Meer - Geersdijk Patrick Verhagen Categorie 1
05-06-2016
09:00 uur
Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
29-05-2016
09:00 uur
't Koepeltje (17) Fabian Wijnands Categorie 1
27-05-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
22-05-2016
10:30 uur
Putti's Place (62) Eric de Bloeme Categorie 4
21-05-2016 NaturaGart Tauchpark EC Evenement
16-05-2016
11:10 uur
Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 3
10-05-2016
20:00 uur - 22:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
08-05-2016
10:30 uur
Stavenisse (77) Dick van der Kraan Categorie 3
01-05-2016
10:45 uur
Zeelandbrug (32) Patrick van der Berg Categorie 3
24-04-2016
09:30 uur
Slag Baardmannetje Tita van der Kraan Categorie 1
17-04-2016
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg (14) EC Evenement
10-04-2016
12:30 uur
Sint Annaland (73) Richard Reijnierse Categorie 3
08-04-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
03-04-2016
11:30 uur
Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
28-03-2016
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Fabian Wijnands Categorie 1
20-03-2016
09:30 uur
Kijkuit (9) Tita van der Kraan Categorie 1
18-03-2016
19:45 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
13-03-2016
11:30 uur
Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
06-03-2016
09:30 uur
Scharendijke (16) Cor Gunther Categorie 1
28-02-2016
10:00 uur
Dreischor Frans Kokrif (5) Eric de Bloeme Categorie 1
21-02-2016 Nemo33 EC Evenement
14-02-2016
10:00 uur
Preekhil (21) Cor Gunther Categorie 1
07-02-2016 Duikvaker - Evenement
31-01-2016
10:30 uur
Den Osse Haven (13) Piet Vierhout Categorie 1
24-01-2016 Boot Dusseldorf - Evenement
16-01-2016
16:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
10-01-2016
09:00 uur
Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
20-12-2015
10:00 uur
Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
18-12-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
13-12-2015
09:45 uur
Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
06-12-2015
10:00 uur
't Koepeltje (17) Michel Werkhoven Categorie 1
29-11-2015
11:00 uur
Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
22-11-2015
10:00 uur
Scharendijke (16) Patrick van den Berg Categorie 1
20-11-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
15-11-2015
11:00 uur
Burghsluis (45) Eric de Bloeme Categorie 4
08-11-2015
09:30 uur
Zoetersbout (26) Patrick Verhagen Categorie 2
03-11-2015
20:00 uur - 22:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
01-11-2015
10:45 uur
Veerse Meer - Geersdijk Cor Gunther Categorie 1
25-10-2015
14:00 uur
Dreischor Frans Kokrif (5) EC Evenement
25-10-2015
10:30 uur
Dreischor Frans Kokrif (5) Richard Reijnierse Categorie 1
23-10-2015
19:30 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord - Zwembadtraining
18-10-2015
10:00 uur
Kijkuit (9) Patrick vd Berg Categorie 1
16-10-2015
20:00 uur - 21:00 uur
Zwembad Groenoord Cor Gunther Zwembadtraining
10-10-2015 Clubhuis AQUALIS Rotterdam Cor Gunther Evenement
04-10-2015
10:00 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Tita van der Kraan Categorie 1
27-09-2015
10:00 uur - 16:30 uur
Reeuwijkse Hout EC Evenement
Elke introducee die meegaat met een clubduik dient zijn brevet en medische verklaring te overleggen aan de duikleider.
Export ICS