Toon EvenementenAfdrukken

Agenda - Archief

   
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
13-09-2020
10:30 uur
Veerse Meer - De Inlaag (92) Jaap Ruigrok Categorie 1
06-09-2020
09:30 uur
Den Osse Haven (13) Hans Schram Categorie 1
01-09-2020
09:00 uur - 10:00 uur
Stoofpolder - Het Licht (23) Rene Categorie 6
30-08-2020
09:00 uur
't Koepeltje (17) Piet Vierhout Categorie 1
23-08-2020 Stoofpolder - Het Licht (23) Fabian Wijnands Categorie 2
15-08-2020
18:45 uur
Zoetersbout (26) Tita van der Kraan Categorie 2
09-08-2020
09:00 uur
Den Osse Haven (13) Richard Reijnierse Categorie 1
01-08-2020
20:10 uur
Zoetersbout (26) Richard Reijnierse Categorie 2
26-07-2020
08:30 uur
Oesterdam (81) Jaap Ruigrok Categorie 2
19-07-2020
15:30 uur
Stavenisse (77) Eric de Bloeme Categorie 3
11-07-2020
20:15 uur
Sint Annaland (73) Fabian Wijnands Categorie 3
05-07-2020
09:30 uur
Burghsluis (45) Patrick van den Berg Categorie 4
28-06-2020
08:30 uur
Vinkeveense Plas - Zandeiland 4 (104) Hans Schram Categorie 1
21-06-2020
10:00 uur
Putti's Place (62) Cor Gunther Categorie 4
07-06-2020
11:00 uur
Strijenham (79) Cor Gunther Categorie 3
01-06-2020 - - Categorie 1
24-05-2020
11:00 uur
Zevenhuizerplas Eric de Bloeme - Lazy Sunday Dive Evenement
16-05-2020
17:25 uur
Zoetersbout (26) Hans Schram Categorie 2
10-05-2020
11:30 uur
Zeelandbrug (32) Piet Vierhout Categorie 3
03-05-2020
09:00 uur
Oesterdam (81) Jaap Ruigrok Categorie 2
28-04-2020
20:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
26-04-2020
11:00 uur
't Koepeltje (17) Cor Gunther + Evenementen Cie Evenement
19-04-2020
07:45 uur
Zoetersbout (26) Tita van der Kraan Categorie 2
13-04-2020
07:45 uur
Sint Annaland (73) Piet Vierhout Categorie 3
05-04-2020
09:30 uur
Slag Baardmannetje Fabian Wijnands Categorie 1
29-03-2020
09:30 uur
Gemaal Dreischor (4) Richard Reijnierse Categorie 1
22-03-2020
10:00 uur
Veerse Meer - De Inlaag (92) Jaap Ruigrok Categorie 1
20-03-2020
20:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
15-03-2020
09:30 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Hans Schram Categorie 1
08-03-2020
09:30 uur
Zevenhuizerplas Tita van der Kraan Categorie 1
01-03-2020
10:00 uur
Den Osse Haven (13) Eric de Bloeme Categorie 1
23-02-2020
09:00 uur
Zeelandbrug (32) Patrick van den Berg Categorie 3
16-02-2020
10:00 uur
't Koepeltje (17) Patrick van den Berg Categorie 1
09-02-2020
09:00 uur
Stavenisse (77) Tita van der Kraan Categorie 3
02-02-2020 Duikvaker - Evenement
26-01-2020
10:00 uur
Scharendijke (16) Richard Reijnierse Categorie 1
19-01-2020 Boot Dusseldorf - Evenement
11-01-2020
16:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam Evenementen commissie Evenement
05-01-2020
09:30 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Fabian Wijnands Categorie 1
29-12-2019 - - Niet benoemd
26-12-2019 Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
22-12-2019 - - Niet benoemd
15-12-2019
11:00 uur
't Koepeltje (17) Jaap Ruigrok Categorie 1
08-12-2019
12:10 uur
Stavenisse (77) Jaap Ruigrok Categorie 3
01-12-2019
12:20 uur
Oesterdam (81) Eric de Bloeme Categorie 2
24-11-2019
10:00 uur
Dreischor Frans Kokrif (5) Cor Gunther Categorie 1
17-11-2019
10:00 uur
Slag Baardmannetje Fabian Wijnands + Evenementen commissie Categorie 1
10-11-2019
10:00 uur
't Koepeltje (17) Piet Vierhout Categorie 1
03-11-2019
09:30 uur
Zevenhuizerplas Tita van der Kraan Categorie 1
27-10-2019
07:35 uur
Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
Elke introducee die meegaat met een clubduik dient zijn brevet en medische verklaring te overleggen aan de duikleider.
Export ICS