Toon EvenementenAfdrukken

Agenda - Archief

   
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
05-04-2020
09:30 uur
Slag Baardmannetje Fabian Wijnands Categorie 1
29-03-2020
09:30 uur
Gemaal Dreischor (4) Richard Reijnierse Categorie 1
22-03-2020
10:00 uur
Veerse Meer - De Inlaag (92) Jaap Ruigrok Categorie 1
20-03-2020
20:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
15-03-2020
09:30 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Hans Schram Categorie 1
08-03-2020
09:30 uur
Zevenhuizerplas Tita van der Kraan Categorie 1
01-03-2020
10:00 uur
Den Osse Haven (13) Eric de Bloeme Categorie 1
23-02-2020
09:00 uur
Zeelandbrug (32) Patrick van den Berg Categorie 3
16-02-2020
10:00 uur
't Koepeltje (17) Patrick van den Berg Categorie 1
09-02-2020
09:00 uur
Stavenisse (77) Tita van der Kraan Categorie 3
02-02-2020 Duikvaker - Evenement
26-01-2020
10:00 uur
Scharendijke (16) Richard Reijnierse Categorie 1
19-01-2020 Boot Dusseldorf - Evenement
11-01-2020
16:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam Evenementen commissie Evenement
05-01-2020
09:30 uur
Nieuwe Kerkweg (14) Fabian Wijnands Categorie 1
29-12-2019 - - Niet benoemd
26-12-2019 Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
22-12-2019 - - Niet benoemd
15-12-2019
11:00 uur
't Koepeltje (17) Jaap Ruigrok Categorie 1
08-12-2019
12:10 uur
Stavenisse (77) Jaap Ruigrok Categorie 3
01-12-2019
12:20 uur
Oesterdam (81) Eric de Bloeme Categorie 2
24-11-2019
10:00 uur
Dreischor Frans Kokrif (5) Cor Gunther Categorie 1
17-11-2019
10:00 uur
Slag Baardmannetje Fabian Wijnands + Evenementen commissie Categorie 1
10-11-2019
10:00 uur
't Koepeltje (17) Piet Vierhout Categorie 1
03-11-2019
09:30 uur
Zevenhuizerplas Tita van der Kraan Categorie 1
27-10-2019
07:35 uur
Zeelandbrug (32) Eric de Bloeme Categorie 3
20-10-2019
09:30 uur
Vinkeveense Plas - Zandeiland 4 (104) Hans Schram Categorie 1
15-10-2019
20:00 uur - 22:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
13-10-2019
09:45 uur
Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
06-10-2019
10:00 uur
Zevenhuizerplas Tita van der Kraan Categorie 1
29-09-2019
10:10 uur
Vuilnisbelt (80) Richard Reijnierse Categorie 3
22-09-2019
08:20 uur
Zoetersbout (26) Hans Schram Categorie 2
15-09-2019
10:35 uur
Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
08-09-2019
10:45 uur
Burghsluis (45) Patrick van der Berg Categorie 4
01-09-2019
11:15 uur
Strijenham (79) Patrick van der Berg Categorie 3
25-08-2019
09:45 uur
Levensstrijd (34) Jaap Ruigrok Categorie 2
18-08-2019
09:45 uur
Den Osse Haven (13) Fabian Wijnands Categorie 1
11-08-2019
10:00 uur
Zevenhuizerplas Richard Reijnierse + Evenementen Commissie Evenement
04-08-2019
10:30 uur
Veerse Meer - De Inlaag (92) Piet Vierhout Categorie 1
28-07-2019
12:10 uur
Plompetoren (44) Eric de Bloeme Categorie 4
21-07-2019
12:40 uur
Goese Sas (63) Patrick van der Berg Categorie 4
14-07-2019
08:30 uur
Oesterdam (81) Hans Schram + Evenementen Commissie Evenement
06-07-2019
19:10 uur
Strijenhaven Tita van der Kraan Categorie 3
30-06-2019
09:30 uur
Zevenhuizerplas Jaap Ruigrok Categorie 1
23-06-2019
09:30 uur
't Koepeltje (17) Richard Reijnierse Categorie 1
15-06-2019
13:15 uur
Zeelandbrug (32) - Categorie 3
15-06-2019
09:15 uur
Gemaal Dreischor (4) - Categorie 1
14-06-2019
20:30 uur
Zoetersbout (26) - Categorie 2
14-06-2019 - 16-06-2019 Camping Zierikzee - Evenement
10-06-2019 - - Categorie 1
Elke introducee die meegaat met een clubduik dient zijn brevet en medische verklaring te overleggen aan de duikleider.
Export ICS