Toon EvenementenAfdrukken

Agenda - Archief

   
 
Datum Titel Locatie Duikleider Categorie
15-10-2019
20:00 uur - 22:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
13-10-2019
09:45 uur
Stavenisse (77) Cor Gunther Categorie 3
06-10-2019
10:00 uur
Zevenhuizerplas Tita van der Kraan Categorie 1
29-09-2019
10:10 uur
Vuilnisbelt (80) Richard Reijnierse Categorie 3
22-09-2019
08:20 uur
Zoetersbout (26) Hans Schram Categorie 2
15-09-2019
10:35 uur
Anna Jacoba Polder (72) Piet Vierhout Categorie 3
08-09-2019
10:45 uur
Burghsluis (45) Patrick van der Berg Categorie 4
01-09-2019
11:15 uur
Strijenham (79) Patrick van der Berg Categorie 3
25-08-2019
09:45 uur
Levensstrijd (34) Jaap Ruigrok Categorie 2
18-08-2019
09:45 uur
Den Osse Haven (13) Fabian Wijnands Categorie 1
11-08-2019
10:00 uur
Zevenhuizerplas Richard Reijnierse + Evenementen Commissie Evenement
04-08-2019
10:30 uur
Veerse Meer - De Inlaag (92) Piet Vierhout Categorie 1
28-07-2019
12:10 uur
Plompetoren (44) Eric de Bloeme Categorie 4
21-07-2019
12:40 uur
Goese Sas (63) Patrick van der Berg Categorie 4
14-07-2019
08:30 uur
Oesterdam (81) Hans Schram + Evenementen Commissie Evenement
06-07-2019
19:10 uur
Strijenhaven Tita van der Kraan Categorie 3
30-06-2019
09:30 uur
Zevenhuizerplas Jaap Ruigrok Categorie 1
23-06-2019
09:30 uur
't Koepeltje (17) Richard Reijnierse Categorie 1
15-06-2019
13:15 uur
Zeelandbrug (32) - Categorie 3
15-06-2019
09:15 uur
Gemaal Dreischor (4) - Categorie 1
14-06-2019
20:30 uur
Zoetersbout (26) - Categorie 2
14-06-2019 - 16-06-2019 Camping Zierikzee - Evenement
10-06-2019 - - Categorie 1
02-06-2019
09:15 uur
Zoetersbout (26) Eric de Bloeme Categorie 2
26-05-2019
09:00 uur
Stavenisse (77) Piet Vierhout Categorie 3
19-05-2019
10:30 uur
Slag Bergeend Fabian Wijnands + Evenementen Commissie Evenement
12-05-2019
09:25 uur
Vuilnisbelt (80) Tita van der Kraan Categorie 3
07-05-2019
20:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam Bestuur Aqualis Evenement
05-05-2019
10:15 uur
Oesterdam (81) Cor Gunther Categorie 2
28-04-2019
10:45 uur
Strijenhaven Tita van der Kraan Categorie 3
22-04-2019
12:05 uur
Sint Annaland (73) Jaap Ruigrok Categorie 3
14-04-2019
10:00 uur
Den Osse Haven (13) Evenementen Commissie Categorie 1
07-04-2019
11:30 uur
Strijenham (79) Richard Reijnierse Categorie 3
31-03-2019
12:40 uur
Plompetoren (44) Piet Vierhout Categorie 4
24-03-2019
10:45 uur
Stavenisse (77) Eric de Bloeme Categorie 3
22-03-2019
21:30 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
16-03-2019
11:00 uur
- - Evenement
10-03-2019
11:00 uur
Zeelandbrug (32) Patrick van der Berg Categorie 3
02-03-2019
18:45 uur
Sint Annaland (73) Tita van der Kraan Categorie 3
24-02-2019
10:00 uur
Zoetersbout (26) Hans Schram Categorie 2
17-02-2019
10:00 uur
't Koepeltje (17) Patrick van der Berg Categorie 1
10-02-2019
12:00 uur
Anna Jacoba Polder (72) Cor Gunther Categorie 3
03-02-2019 Duikvaker - Evenement
01-02-2019
21:30 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
27-01-2019
10:00 uur
Scharendijke (16) Richard Reijnierse Categorie 1
20-01-2019 Boot Dusseldorf - Evenement
12-01-2019
16:00 uur
Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
06-01-2019 - Piet Vierhout Categorie 1
30-12-2018 - - Categorie 1
26-12-2018 Clubhuis AQUALIS Rotterdam - Evenement
Elke introducee die meegaat met een clubduik dient zijn brevet en medische verklaring te overleggen aan de duikleider.
Export ICS